AKTUALNOŚCI

Co u nas słychać

24 stycznia

  Bryła A1 – „lśni w słońcu” Kończymy prace murarskie i montaż stolarki okiennej w mieszkaniach. Finiszujemy rozprowadzenie instalacji elektrycznych w mieszkaniach drugiej klatki.

CZYTAJ DALEJ
06 grudnia

Bryła A1 – mamy konstrukcję drewnianą „korony” Wkrótce zakończymy wykonywanie ścian działowych w mieszkaniach. Trwają prace w zakresie instalacji elektrycznych i sanitarnych.

CZYTAJ DALEJ
21 października

Bryła A1 – już niebawem uzyska „koronę” Jesteśmy na ostatnim etapie stanu surowego otwartego. W zeszłym tygodniu zabetonowano ostatnią ścianę szczytową.

CZYTAJ DALEJ
15 października

Drodzy Państwo za nami dwa intensywne dni, jakimi były Olsztyńskie Targi Nieruchomości 12-13.10.2019 r. Dziś pragniemy Państwu podziękować, za tak liczny i ciepły w odbiorze kontakt.

CZYTAJ DALEJ
01 października

Już niedługo będziecie mogli spotkać się z nami podczas Olsztyńskich Targów Nieruchomości w Hali Urania.

CZYTAJ DALEJ
25 września

Ustawa z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego nakłada na dewelopera obowiązek założenia w banku rachunku powierniczego.

CZYTAJ DALEJ
13 września

Mając na uwadze Państwa liczne zapytania dotyczące masztu radiowo-telewizyjnego zachęcamy do zapoznania się z raportami, które są do pobrania na stronie Warmińskiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

CZYTAJ DALEJ
09 września

W tym tygodniu rozpoczynamy murowanie ścian wewnętrznych z Porothermu akustycznego na trzecim piętrze. W najbliższych tygodniach zakończone zostaną prace na tej kondygnacji. W piwnicy murowane są ściany wewnętrzne.

CZYTAJ DALEJ