AKTUALNOŚCI

Co u nas słychać

02 marca

  Przez wzgląd na Państwa liczne zapytania o III etap Osiedla Premium (pytacie Państwo o widok z okna danego mieszkania, o nasłonecznienie, ustawienie brył, otoczenie i postęp prac) poniżej przesyłamy Państwu garść informacji.

CZYTAJ DALEJ
26 sierpnia

Drugi etap przekazany! Mieszkańcy drugiego etapu Osiedla Premium w chwili obecnej wykańczają mieszkania.

CZYTAJ DALEJ
08 grudnia

Bryła C1 – zbroi się Wykonano wszystkie żelbetowe ściany piwnic i strop nad komórkami lokatorskimi. Trwa zbrojenie całego stropu nad garażem.

CZYTAJ DALEJ
31 lipca

Bryła A1 – „Są rzeczy znane i nieznane, a pomiędzy nimi … drzwi” Mieszkania są już wyposażone w drzwi zewnętrzne, antywłamaniowe; kolor – antracyt.

CZYTAJ DALEJ
08 czerwca

Bryła A1 – prawie cała w bieli Kończymy prace elewacyjne oraz wylewanie posadzek w mieszkaniach i na klatkach. Trwa montaż parapetów, niebawem zaczniemy także montaż grzejników.

CZYTAJ DALEJ
20 kwietnia

  Bryła A1 – „nowy image” Na ukończeniu są prace tynkarskie. Rozprowadzamy instalacje podposadzkowe tj. elektryczne i hydrauliczne.

CZYTAJ DALEJ
24 stycznia

  Bryła A1 – „lśni w słońcu” Kończymy prace murarskie i montaż stolarki okiennej w mieszkaniach. Finiszujemy rozprowadzenie instalacji elektrycznych w mieszkaniach drugiej klatki.

CZYTAJ DALEJ
06 grudnia

Bryła A1 – mamy konstrukcję drewnianą „korony” Wkrótce zakończymy wykonywanie ścian działowych w mieszkaniach. Trwają prace w zakresie instalacji elektrycznych i sanitarnych.

CZYTAJ DALEJ