Dziennik budowy osiedla Premium cz. 2

09 września

Budynek A1

(to już ostatnie piętro!)

W tym tygodniu rozpoczynamy murowanie ścian wewnętrznych z Porothermu akustycznego na trzecim piętrze. W najbliższych tygodniach zakończone zostaną prace na tej kondygnacji. W piwnicy murowane są ściany wewnętrzne. Za około miesiąc zakończone zostaną prace związane z konstrukcją budynku.

Budynek A2

Trwają prace przy wykonywaniu zewnętrznych ścian żelbetowych na pierwszym piętrze.

Budynek A3

W ubiegłym tygodniu zakończono prace przy stropie nad parterem. Na istniejącym już stropie wykonywane są ściany pierwszego piętra.

Uwaga – będzie ciepło!!! 

Na naszej budowie pojawili się Panowie elektrycy, którzy wykonują prace przygotowawcze do założenia instalacji w budynkach. Wykonujemy wstępne prace pozwalające na przyłączenie osiedla do miejskiej sieci ciepłowniczej. Ponadto na budowę dostarczono wełnę mineralną, która posłuży do ocieplenia stropów garaży podziemnych. W najbliższych tygodniach rozpocznie się jej montaż. W tym tygodniu rozpocznie się także murowanie ścian działowych z betonu komórkowego.

 

Na zakończenie relacji życzymy Państwu na ten tydzień dużo słońca i uśmiechu, co najmniej tak pozytywnego jaki ślą sympatyczni Panowie – zbrojarze 🙂 

 

W zakładce Galeria znajdziecie państwo więcej aktualnych zdjęć z postępu prac na terenie inwestycji.