Dziennik budowy osiedla Premium cz. 5

24 stycznia

 

Bryła A1 – „lśni w słońcu”

Kończymy prace murarskie i montaż stolarki okiennej w mieszkaniach. Finiszujemy rozprowadzenie instalacji elektrycznych w mieszkaniach drugiej klatki. Możemy pochwalić się także dużym zaawansowaniem wykonania hydroizolacji i obróbek blacharskich balkonów i loggi – wszystko jest wykonywane pod czujnym okiem naszego inspektora.

Podziemna hala zyska wjazd – dziś zostaną zabetonowane ściany oporowe wjazdu do garażu. Dodatkowe 2 silosy przy drugiej klatce, o których pisaliśmy w poprzednim wpisie, czekają na napełnienie tynkiem. I najważniejsze – rozpoczęliśmy rozkładanie blachy na dachu!

 

 

Bryła A2 – „nasz maluch – szybko szybki”

Do wymurowania zostało już tylko kilka ścianek, szachtów i komórek lokatorskich. Trwa montaż pionów instalacji sanitarnych oraz instalacji wentylacyjnej. W tym tygodniu rozpoczęliśmy prace przy wznoszeniu więźby dachowej. Dziś ruszamy z montażem okien.

 

 

Bryła A3 – „wjazd do hali – bez oporu”

W mieszkaniach bryły A3 trwają prace murarskie, odbywa się montaż pionów instalacji sanitarnych oraz instalacji wentylacyjnej. W dużym zaawansowaniu jest ocieplenie stropu garażu. Rozpoczęliśmy wykonywanie ścian oporowych wjazdu do garażu.

 

 

Ze względu na obecne zaawansowanie prac – zakończyliśmy już przyjmowanie zmian lokatorskich.

 

 17 stycznia został zdemontowany biały żuraw, który od początku towarzyszył budowie i pomagał piąć się
naszym budynkom.