Dziennik budowy osiedla Premium

23 lipca

Kanion na Pieczewie?

… oczywiście, że nie.

Widoczna na zdjęciu glina posłuży nam do obsypania budynków. Jednak, przy słonecznej pogodzie, jaką obecnie mamy, niezaprzeczalnie stanowi ciekawy widok z naszego biura.

Mając na uwadze, iż budynki Osiedla Premium rosną w oczach, a klienci z ciekawością zerkają w kierunku placu budowy, przygotowaliśmy krótki wpis o tym, jak idą prace.

 

Budynek A1

(wysuwa się na prowadzenie)

Do końca tygodnia zostanie wykonana druga część stropu nad parterem. Na istniejącej już części stropu murowane są ściany nośne wewnętrzne z Porothermu akustycznego. Wylewamy żelbetowe ściany zewnętrzne pierwszego piętra. Trwają również prace przy wykonywaniu balkonów oraz schodów.

Budynek A2

(nasz „maluch” – tylko 12 mieszkań w bryle)

W najbliższych dniach powstanie strop nad parterem. W tym tygodniu został wykonany pierwszy balkon oraz wymurowano ściany nośne wewnętrzne z Porothermu akustycznego.

 

Budynek A3

(„brat bliźniak” budynku A1 różniący się nieco rozkładami mieszkań od strony południowej)

Rozpoczynamy prace przy wykonywaniu żelbetowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych parteru.

Podsumowując – rośniemy w siłę, rzeźbę i masę. Dwa tygodnie temu dołączył do nas drugi (tym razem niebieski) dźwig, który dzielnie wspiera prace na budowie. Na finiszu są roboty związane z izolacją termiczną i przeciwwodną garaży podziemnych oraz obsypaniem wszystkich budynków.

Serdecznie pozdrawiamy z pieczewskiego „Kolorado” 🙂

W zakładce Galeria znajdziecie państwo więcej aktualnych zdjęć z postępu prac na terenie inwestycji.