III etap Osiedla Premium

02 marca

 

Przez wzgląd na Państwa liczne zapytania o III etap Osiedla Premium (pytacie Państwo o widok z okna danego mieszkania, o nasłonecznienie, ustawienie brył, otoczenie i postęp prac) poniżej przesyłamy Państwu garść informacji. Na fotografiach udało się nam nawet złapać nieco, jeszcze zimowego słońca 🙂

Zdjęcie wykonane ok godz. 13.00, bok brył od strony zachodniej.

Po godz. 17.00 można być świadkiem pięknego zachodu słońca (chowającego się za las od ul. Krasickiego)

Tak, więc III etap inwestycji dotyczy trzypiętrowych brył z oznaczeniem budowlanym D1, D2, D3 i D4 z czego w sprzedaży jest w chwili obecnej budowana dwuklatkowa bryła D1 i jednoklatkowa D2. W ofercie sprzedaży są jeszcze dostępne następujące metraże mieszkań:

– 2 pokoje: 41-46 m2

– 3 pokoje: 51-65 m2

– 4 pokoje: 72 m2

Codziennie odbieramy od Państwa telefony w sprawie mieszkań 2 i 3 pokojowych, ale ostatni tydzień przyniósł nam zaskakująco duże zainteresowanie naszymi mieszkaniami 4-pokojowymi. Widzimy stanowcze ożywienie rynku co niewątpliwie jest zasługą złagodzenia warunków zdolności kredytowej, zatrzymania podwyżki stóp procentowych (prognozach na obniżenie), uspokojenia nastrojów na rynku, czy też zapowiedzi programu rządowego Pierwsze Mieszkanie. Na domiar wszystkiego idzie wiosna!

Z doświadczenia jest to czas nowych planów. Wiosną, gdy wszystko budzi się do życia podejmujemy ważne dla nas i naszych rodzin decyzje. Może to też Twój czas na wybranie nowego miejsca do życia, miejsca w otoczeniu pięknej natury 🙂

Do konkretów, analogicznie jak na I i II etapie inwestycji Osiedla Premium w danych metrażach można być właścicielem przestronnego balkonu, loggii lub balkono-loggii. Dostępne są jeszcze rozkłady z oddzielną kuchnią, półotwartą kuchnią, czy też  aneksem kuchennym. Do mieszkań są przypisane komórki lokatorskie na piętrze w bryle D2 lub do wyboru w hali garażowej w bryle D1. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej lub przed blokiem. Także w III etapie są przewidziane dodatkowe przestrzenie na rowery/hulajnogi.

BRYŁA D1 i D2

Obie bryły mają wykonany stan surowy na wysokości ostatniego, trzeciego piętra. Wykonane są również ściany wzdłuż wjazdu do wspólnej dla obu brył hali garażowej. Podczas spaceru zauważycie Państwo w bryłach pomarańczowe ściany, są to ściany wypełniające (międzylokalowe) wykonane z Porothermu AKU (pustak ceramiczny spełniający jednocześnie podwyższone wymagania akustyczne i termiczne dla ścian wewnętrznych).

Wkrótce rozpoczynamy murowanie ścian działowych. Bryły czekają również na montaż stolarki okiennej i dachu. W drugiej połowie obecnego roku przystąpimy do wykonania elewacji, odpowiednich instalacji sanitarnych, elektryki i teletechniki oraz innych prac wykończeniowych.

Podsyłamy również kilka detali z budowy… ach ten żelbet C30/37, czy nie ma w sobie surowego piękna?

Kosmiczne widoki 🙂

Ta truskawkowa warstwa pomiędzy stropem a ścianą z Porothermu to w rzeczywistości pianka przeciwpożarowa 🙂

Po niezwykle stresującej końcówce roku widzimy światło w tunelu (hali garażowej) 🙂 Z garścią nowych możliwości i nowych wniosków wyciągniętych z ostatnich zdarzeń z pełnym zaangażowaniem realizujemy nasze pomysły. Niezaprzeczalnie to był czas trudny dla wszystkich uczestników rynku, obarczony podwyżkami wszystkiego, każdego aspektu życia. Dlatego też życzymy Państwu wiosennej energii, pozytywnego nastroju i dni pełnych słońca. A my w dalszym ciągu budujemy i realizujemy nasze pomysły, tak byście Państwo czuli się na naszym Osiedlu po prostu dobrze.

Pozdrawiamy