LOKALIZACJA

 

Ulica Marii Dąbrowskiej. Bloki nr: 8, 11, 13, 19.

Osiedle Premium to inwestycja realizowana w części olsztyńskiego Pieczewa na terenie byłego poligonu, za marketem Carrefour. Jest to najlepiej skomunikowana inwestycja poprzez dojazd zarówno z ul. im W. Szymborskiej oraz ul. Krasickiego, co umożliwia szybki dojazd zarówno do Centrum lub w stronę Pieczewa, Jarot i Nagórek oraz szybkie włączenie w Obwodnicę Olsztyna poprzez Węzeł Pieczewo.

Pinezka Google

A gdyby tak mieszkać w bezpośrednim otoczeniu natury, w otulinie lasu, z poczuciem przestrzeni i oddechu, jednocześnie nie rezygnując z wygód życia w mieście?

Osiedle Premium Pieczewo to bardzo dobrze skomunikowane osiedle w Olsztynie, inspirowane naturą i sprzyjające life balance. Powstające z myślą o zapewnieniu przyszłym mieszkańcom komfortu codziennego życia i stworzeniu przyjaznego miejsca w doskonałej lokalizacji.

Osiedle Premium to wyjątkowo przemyślana lokalizacja, która zapewni mieszkańcom szybki dojazd do centrum miasta i na obwodnicę Olsztyna, dzięki istniejącym drogom dojazdowym do osiedla. Samochodem, rowerem, autobusem, a niebawem również tramwajem –  sprawny dojazd i wyjazd. Na terenie osiedla przewidziane są przestronne, podziemne parkingi i miejsca postojowe naziemne.