Wszędzie dobrze, ale u siebie najlepiej!

Wypełnij formularz, a nasz doradca mieszkaniowy skontaktuje się z Tobą.

Kontakt

Twoje dane są bezpieczne i potrzebne jedynie do celów kontaktowych. Wpisz swój numer telefonu i adres e-mail, a odezwiemy się w ciągu 24 godzin.MIESZKAJ TAK JAK LUBISZ NA OSIEDLU PREMIUM

Ty wybierasz – osiedle Premium Pieczewo to zarówno mniejsze mieszkania dwupokojowe, jak i duże, trzy- i cztero- pokojowe apartamenty o powierzchniach od 40 do 77 m. Bazując na  doświadczeniu, projektujemy mieszkania zapewniające doskonałą funkcjonalność wszystkich pomieszczeń, swobodę komunikacji i duże możliwości aranżacyjne.

Dodatkową przestrzeń do odpoczynku znajdziesz na balkonie, loggii lub w ogródku. Wysoka jakość materiałów budowlanych, drzwi antywłamaniowe zapewnią ciszę i poczucie komfortu, a duże trzyszybowe okna doświetlą wnętrza i dadzą kojący widok z okna na otaczający las.

 

 

Cała inwestycja składać się będzie z 15 bloków, 1 i 2 klatkowych. Niska 3-piętrowa, rozproszona zabudowa zapewni kameralność. Wiemy, jak cenna jest prywatność, dlatego osiedle Premium Pieczewo ma nawet o połowę mniej mieszkań w porównaniu do innych  olsztyńskich inwestycji  na zbliżonej powierzchni. W ramach pierwszego etapu powstaną trzy 3-piętrowe budynki, a w nich łącznie 104 mieszkania.

budynek A1 – 46 mieszkań

budynek A2 – 12 mieszkań

budynek A3 – 46 mieszkań

Każdy budynek ma komórki lokatorskie,  garaże podziemne z 46 miejscami postojowymi i ciche windy.

 

 

Znajdź mieszkanie dla siebie

MIEJ WSZYSTKO NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Osiedle Premium Pieczewo to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną okolicę i bliskość natury na równi ze sprawnym dojazdem do centrum, południowych dzielnic Olsztyna i obwodnicy. Oddech od zgiełku  miasta zapewnią liczne tereny zielone, które zachęcają do spacerów z psem czy jazdy na rowerze.

 

W otoczeniu życzliwych ludzi przyjemniej się mieszka. Dlatego zadbaliśmy o to, aby przestrzeń na osiedlu sprzyjała spotkaniom z sąsiadami, zachęcała do wypoczynku. Znajdziesz tu nowoczesne place zabaw z elementami wspierającymi sensorykę, boiska, miejsca do grillowania oraz pełne zieleni i słońca skwery rekreacyjne.

Wyjątkowo przemyślana lokalizacja osiedla Premium gwarantuje mieszkańcom komfort codziennego życia. Doskonale rozwinięta infrastruktura okolicy zapewnia dostęp do przedszkoli, aptek, punktów medycznych, sklepów i centrum handlowego. Wszystko jest w „zasięgu ręki” nie musisz tracić czasu na dojazdy i stać w korkach. Dodatkowo do osiedla prowadzić będą dwie drogi dojazdowe, od ul. Krasickiego i ul. Pstrowskiego. Nie będzie problemu z szybkim dojazdem do centrum lub w stronę Pieczewa, Nagórek i Jarot, a także włączeniem się w obwodnicę Olsztyna przez Węzeł Pieczewo.

 

Z dziennika budowy
ZOBACZ LOKALIZACJE